· Odwiedzin ogólnie: 13237056
Odwiedź WwW.AnkurThakur.iN więcej na Addons

Huragan zmienił lidera

04 maja 2024; 19:27 - administrator Komentarzy: 1

Huragan zmienił lideraW hicie 24 kolejki Ligi Okręgowej Huragan Morąg zremisował z liderem Polonią Pasłęk 2:2(1:0). Bramki dla naszej drużyny strzelił Igor Koć w 6' oraz 69', dla gości Hubert Konczewski z rzutu karnego w 65' oraz Jakub Błażewicz w 86'.

Huragan grał z liderem po środowej potyczce w zaległym meczu z Unią w Suszu. Temperatura w tamtym meczu była nie mniejsza niż dziś. 27 stopni dało się we znaki zawodnikom obu zespołów.

Jako pierwsi na prowadzenie wyszli morążanie . Bardzo dobre uderzenie tuż przy słupku Igora Kocia i już w 6 minucie Huragan prowadzi. Polonia ambitnie walczyła o wyrównanie . Trzeba powiedzieć że stworzyła sobie kilka okazji aby strzelić gola. Co najmniej dwie stuprocentowe sytuacje jednak nie pozwoliły gościom na strzelenie goli. Dobrze funkcjonowała defensywa Huraganu . Zawodnicy Polonii nie mieli dziś także dobrze ustawionych celowników.

Druga połowa to obustronne ataki . Jednak Polonia dopięła swego w 65 minucie. Pewnym egzekutorem rzutu karnego był Hubert Konczewski. Jednak już w 68 minucie drugi cios zadał Igor Koć i ponownie Huragan był na prowadzeniu.
Sprawa skomplikowała się w 75 minucie, kiedy to drugą żółta kartkę otrzymał Jakub Stankiewicz i Huragan grał w dziesięciu.

Polonia za wszelką cena chciała to wykorzystać . Co i rusz na naszą bramkę sunęły ataki. Huragan dobrze się bronił , starając się kontratakować.

Decydująca bramka padła po rzucie rożnym i strzale głową Jakuba Błażewicza, który ustalił wynik na 2:2.
Huragan urwał punkt liderowi tabeli. Na tym skorzystał start Nidzica, który pokonał Zatokę Braniewo 3:0 i jest liderem tabeli.

Huragan : Zalewski – Boczko, Stankiewicz, Drymuch , Szultek, Szymanowski, M.Dec, Zaleski ( 65 R. Dec), Tomasz ( 57 Kottlenga), Matracki ( 79 Gotówko ), Koć.

Zadanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych z Urzędu Miejskiego w Morągu.

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo