Odwiedź WwW.AnkurThakur.iN więcej na Addons

Strzelanina w Morągu

09 marca 2024; 16:07 - administrator Komentarzy: 1

Strzelanina w MorąguHuragan wygrał inauguracyjny mecz z Tęczą Miłomłyn 5:3.
Gdy było 5:0 wydawało się że kolejne bramki są kwestią czasu i odniesiemy wysokie zwycięstwo. Jednak gości ambitnie starali się poprawić wynik i grali o strzelenie bramek.

Udało im się to w końcówce meczu. Jednak należy także wspomnieć o tym że trener Tomasz Sambor bardzo mocno pomieszał w składzie i dokonał od 70 minuty aż 7 zmian w składzie.

Dominacja Huraganu do 75 minuty nie podległa dyskusji. Byliśmy lepszym, dojrzalszym zespołem. Cieszy zwycięstwo i trzy punkty, tym bardziej że czołówka ligi także wygrała. Bogatym łupem bramkowym podzielili się : Igor Koć – trzy bramki, Dec z karnego, Zaleski.

Huragan : Zalewski ( Sawicki)- Szultek, Boczko ( Dec R. ), Dec M., Koć, Zaleski ( Bildziuk), Tomasz ( Horbacz), Stankiewicz, Drymuch ( Gotówko), Szymanowski ( Freigin), Matracki ( Kottlenga).

Zadanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych z Urzędu Miejskiego w Morągu.

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo