· Odwiedzin ogólnie: 12921594
Odwiedź WwW.AnkurThakur.iN więcej na Addons

Wywozimy z Ełku 3 punkty !!!

23 września 2017; 15:31 - tkuc32 Komentarzy: 6

Wywozimy z Ełku 3 punkty !!!W spotkaniu 9. kolejki III ligi grupy I Kaczkan Huragan Morąg pokonał na wyjeździe MKS Ełk 1:0 (0:0).

Sobotni mecz nasza drużyna rozpoczęła w tym samym zestawieniu, którym zaczęła drugie 45. minut meczu z Widzewem. Warto również wspomnieć, że do Ełku nie pojechał, zmagający się z grypą, Giovani Parizotto. Gospodarze też mieli swoje kłopoty bowiem kontuzji na rozgrzewce doznał doświadczony napastnik Patryk Gondek.

Ełczanie zaczęli mecz z dużym animuszem, którego jednak starczyło im tylko na pierwszy kwadrans spotkania. Im dalej w mecz, tym wzrastała optyczna przewaga morążan, którzy jeszcze przed przerwą powinni prowadzić 1:0. W 43. minucie po błędzie grającego trenera Pawła Sobolewskiego, w sytuacji sam na sam znalazł się Piotrek Karłowicz, jednak jego strzał wybronił Adam Radzikowski. Trzeba przyznać, że bramkarz gospodarzy niejednokrotnie ratował skórę swoim kolegom w dzisiejszym meczu.

Druga połowa to już momentami spora przewaga podopiecznych Czesława Żukowskiego. Prowadzenie mogliśmy objąć w 60. minucie ale strzał Karola Żwira trafił w słupek. W kolejnych minutach stworzyliśmy sobie kilka fajnych sytuacji jednak zarówno Żwirowi, Karłowiczowi jak i Joao Augusto zabrakło precyzji przy strzałach. Nadeszła w końcu 83. minuta spotkania. Morążanie wykonywali rzut rożny, piłka trafiła za szesnastkę do Rafała Kruczkowskiego, który zdecydował się na strzał, nieczysto uderzona piłka trafiła pod nogi Pawła Galika, który z bliskiej odległości pokonuje Radzikowskiego. Odetchnęliśmy z ulgą bowiem bramka z przebiegu spotkania należała nam się ale wiadomo jak to w piłce nieraz bywa. Do końca spotkania nasza drużyna kontrolowała sytuację na boisku i mogliśmy się cieszyć z trzeciej w tym sezonie wyjazdowej wygranej.

MKS Ełk – Kaczkan Huragan Morąg 0:1 (0:0)

Bramka: 0:1 Paweł Galik (83. minuta).

MKS: Radzikowski – Kuriata, Molski, Rogala, Sobolewski (54′ Świderski), Łapiński, Paprocki (68′ Twardowski), Mularczyk (76′ Ejza), Skonieczka (46′ Toczydłowski), Iraci, Furman.

Kaczkan Huragan: Lawrenc – Bogdanowicz, Szawara, Maciążek, Mroczkowski – Bogdański (75' Kruczkowski), Biedrzycki (78' Łysiak), Galik, Żwir (65' Grabowski) – João Augusto, Karłowicz (70' Bartkowski).

Zadanie jest współfinansowane ze środków otrzymanych z Urzędu Miejskiego w Morągu.

Podziel się z innymi: Delicious Facebook Google Live Reddit StumbleUpon Tweet This Yahoo